fbpx

ILHAM MESTOUR Balmain Hair Mākslinieciskā vadītāja

Ilham Mestour ir marokāņu/nīderlandiešu friziere, kura dzimusi Kasablankā un bērnībā pārcēlusies uz Nīderlandi. Vēlāk viņa kādu laiku dzīvoja Marokā un tad jau kā pusaudze atgriezās Nīderlandē. Nākot no Marokas, kur sieviešu matu kopšanas kultūra ir ļoti svarīga, Ilham jau kopš bērnības ar tiem aizrāvās. Viņa ir teikusi, ka viņu fascinē matu ietekme uz mums, un vienmēr zinājusi, ka vēlas ar tiem nodarboties.

Gadu gaitā viņa ir sadarbojusies un veidojusi frizūras Armani, Burberry, Max Mara, Fendi, Rick Owens, Ferragamo un Zac Posen modes skatēs Fashion week laikā, kā arī strādājusi ar slavenībām un top modelēm.
Ilham Mestour ir ļoti iedvesmojoša un profesionāla, un tieši viņa tika nosaukta par jauno Balmain Hair Couture māksliniecisko vadītāju.

Tajā pašā dienā, kad viņa sāka darbu jaunajā amatā, viņai bija saruna ar Balmain komandu. Tur starptautiskās izglītības direktors Kasper Heemskerk vairāk paskaidroja par zīmolu Balmain Hair, kā arī minēja, ka Balmain ir pirmais modes zīmols, kam ir sava matu kopšanas līnija, un tas vien ir unikāls zīmola Balmain Hair Couture pārdošanas punkts. Balmain Hair matu kopšanas līnijai ir plaša produktu izvēle visiem matu tipiem. Tagad, kad Ilhem ir stājusies šajā amatā, viņa ar nepacietību gaida, ko viņa varētu palīdzēt uzlabot un kā sniegt ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Viens no iespējamiem veidiem, kā to izdarīt, viņa uzskata, ir radīt vairāk produktu, kas paredzēti cirtainiem matiem.
Ilham Mestour Amsterdamā ir personīgā Nīderlandes skaistuma akadēmija.

Ar modes nedēļas lielo pieredzi viņa ir veidojusi matus Armani, Burberry, Gucci, Valentino, Givenchy, Max Mara, Fendi, Rick Owens, Ferragamo un Zac Posen modes skatēm. Mestour ir sadarbojusies ar daudzām slavenībām un top modelēm. Viņas iespaidīgajā klientu sarakstā ir Nīderlandes karaliene Maksima, Naomi Campbell, Kate Moss, Farida Khelfa, Imaan Hammam, Carla Bruni, Amina Muaddi, Mona Zaki, Samira Said, Nadine Nassib un daudzas citas.

“Es pazīstu Balmain Hair Couture vairāk nekā 20 gadus, un mūsu draudzība tagad ir vainagojusies skaistā sadarbībā, kurā mums ir viens un tas pats redzējums un aizraušanās,” žurnālam Vogue Arabia stāsta Mestour. “Esmu sajūsmā par šo jauno piedzīvojumu.”

Balmain Hair Couture ir sinerģiska saikne ar Nīderlandi – zīmols tika dibināts pēc tam, kad Pierre Balmain sāka strādāt ar jauno holandiešu parūku meistaru Dick Guliker.

Avoti:
Numeromag
Ilham Mestour Bio
Vogue

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *