Pārdevējs: Beauty Brands OÜ / Balmain Hair Latvija
Interneta veikals: www.balmainhair.ee
Adrese: Pärnu mnt. 160C, Tallinn
Tālrunis: +372 5275 057
E-pasts: support@balmainhair.ee
PVN numurs: EE101981798

Pārdošanas noteikumi

Preču agriešana

1) Balmainhair.ee interneta veikals darbojas pēc Igaunijas Republikas likuma un jums ir tiesības atgriezt saņemtās preces 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, kā arī garantija.

2) Lai atgrieztu preci, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu support@balmainhair.ee. Atgriešanās tiesības ir spēkā 14 dienas pēc preču saņemšanas.

3) Atgriežamām precēm jābūt neizmantotām, nebojātām un oriģinālā iepakojumā.

4) Preču atgriešana ir uz klienta rēķina, izņemot gadījumus, kad ir konstatēts defekts vai produkts neatbilst pasūtītajai precei.

5) Beauty Brands OÜ atmaksā naudu par atgrieztām precēm ne vēlāk kā 10 darba dienu laikā pēc to saņemšanas.

Pārdošanas noteikumi

1) Pārdošanas noteikumi ir spēkā starp Balmainhair.ee interneta veikala klientiem (turpmāk – “Klienti”) un Beauty Brands OÜ (turpmāk tekstā – “Balmainhair.ee”), iegādājoties preces un saistītos ar to tiesības un saistības.

2) Iegādājoties preces caur Balmainhair.ee interneta veikalu, tiesisko attiecību nosacījumus regulē Igaunijas Republikas tiesību akti.

3) Balmainhair.ee patur tiesības mainīt produktu pārdošanas noteikumus un cenas. Izmaiņas atspoguļotas mājas lapā Balmainhair.ee.

Cenas

1) Balmainhair.ee interneta veikalā visas cenas ir norādītas euro, iekļaujot PVN 20%, un neiekļaujot pasta izdevumus.

2) Pērkot par summu, kas mazāka par 100 eiro, pasūtījumam tiek pievienoti pasta izdevumi, saskaņā ar Klienta izvēlēto piegādes metodi.

Pasūtījums

1) Klienta grozs tiek izveidots uzreiz pēc tā, kad viņš ir noklikšķinājis uz “Pievienot grozam”, pēc tam var turpināt pārskatīt produktus interneta veikalā vai sākt pasūtījuma noformēšanu.

2) Pasūtījums tiek atcelts, ja Klients nav samaksājis 100% no pasūtījuma summas 72 stundu laikā pēc pasūtījuma iesniegšanas. Šajā gadījumā jums ir jāievieto pasūtījums vēlreiz.

3) Par pasūtījumu var norēķināties, izmantojot bankas saiti (mūsu partneris ir Maksekeskus.ee), ja Klients ir iesniedzis savu informāciju un apstiprinājis pasūtījumu.

4) Ja klients vēlas atcelt pasūtījumu, attiecīgais pieteikums jānosūta uz support@balmainhair.ee, norādot pasūtījuma numuru.

Līguma spēkā stāšanos

1) Pārdošanas līgums stājas spēkā brīdī, kad nauda tiek saņemta Beauty Brands OÜ bankas kontā.

Piegāde

1) Pēc pārdošanas līguma stāšanās spēkā (pēc tam, kad Klients ir apmaksājis pasūtījumu), Balmainhair.ee komplektē pasūtījumu un nodod to loģistikas partnerim.

2) Balmainhair.ee mājas lapā norādītie piegādes laiki ir spēkā no rēķina apmaksas brīža.

3) Lai piegādātu preces bez kavēšanās, lūdzam pareizi aizpildīt attiecīgos datus, veicot pasūtījumu.

4) Preces bojājuma gadījumā, nevis iepakojuma, preces tiek nomainītas. Ja preces nav iespējams nomainīt, mēs piedāvājam skaidras naudas atmaksu, kas ir vienāda ar bojāto preču vērtību.

5) Balmainhair.ee nav atbildīgs par preču piegādes atlikšanu, ja preces tiek nodotas loģistikas partnerim īstajā laikā, bet preču piegādes aizkavēšanās ir saistīta ar iemeslu, kuru Balmainhair.ee nevarēja ietekmēt vai paredzēt.

Nepārvarama vara

1) Balmainhair.ee nav atbildīgs par nodarītajiem Jums zaudējumiem vai preču piegādes aizkavēšanos, ja tas ir saistīts ar iemesliem, kurus Balmainhair.ee nevarēja ietekmēt vai paredzēt.

Prasību procedūra

Saskaņā ar likumu par parāda tiesībām, Klientam ir tiesības iesniegt prasību par līguma noteikumu neievērošanu 2 gadu laikā no preču saņemšanas brīža. 2 gadu perioda pirmajos 6 mēnešos tiek pieņemts, ka iegādes brīdī ir defekts, un pārdevējam ir jāpaskaidro defekta būtība.

1) Ja tiek konstatēts defekts, Klientam ir pienākums rakstīt par problēmu uz support@balmainhair.ee un sniegt šādu informāciju: vārds, kontaktinformācija un preču trūkums. Sūdzība jānosūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pēc defekta atklāšanas.

2) Balmainhair.ee nav atbildīgs par:

– defekta iestāšanās Klienta vainas vai nolaidības dēļ;

– defektiem, ko rada nepareiza lietošana;

– preču fizisko nodilumu pēc Klienta izmantošanas

3) Visu prasījumu gadījumā atbilde tiek sniegta 14 dienu laikā.

Personas datu privātums

Reģistrācijas laikā iegūtie dati un informācija ir konfidenciāli un nav publiski pieejami trešajām personām.

Piekrišana šiem noteikumiem un nosacījumiem ir pirkumu veikšanas nosacījums Balmainhair.ee interneta veikalā. Mūsu komanda dara visu, lai nodrošinātu, ka mūsu klients ir apmierināts.